Apartamento Avenida Corrientes Y Callao Buenos Aires

  • 32 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Bazylika Mariacka znajduje się prawie 20 min spacerem od Apartamento Avenida Corrientes Y Callao Buenos Aires, natomiast Pałac Pizzurno znajduje się w pobliżu. Obiekt położony jest jedynie 1 km od dworca kolejowego Once i w zasięgu ręki od przystanku autobusowego Plaza Rodriguez Pena.

Apartament dysponuje miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. Dla większej wygody w obiekcie noclegowym dostępne są oddzielna toaleta. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Apartamento Avenida Corrientes Y Callao Buenos Aires jest wyposażony w aneks kuchenny, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Ten apartament leży w dzielnicy South of Market (SOMA), 10 min piechotą od stacji metra Callao. Jeśli masz ochotę zwiedzić okolicę, zobacz Teatro Colón w odległości w pobliżu. Popularne atrakcje w pobliżu Apartamento Avenida Corrientes Y Callao Buenos Aires to Księgarnia El Ateneo Grand Splendid w 750 metrach. Dzięki centralnej lokalizacji, podróż na lotnisko Jorge Newbery to tylko 15-minutowa przejażdżka samochodem.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartamento Avenida Corrientes Y Callao Buenos Aires
Monoambiente Corrientes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Monoambiente Corrientes

9.0
Wspaniały 30 opinii
12 m od nieruchomości
USD 42 USD 38
za noc
Studio Reciclado Para 2 En Zona Central Teatros
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Reciclado Para 2 En Zona Central Teatros

83 m od nieruchomości
USD 39 USD 35
za noc
Nuevo - Ba Teatros, Peatonal Y Obelisco
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nuevo - Ba Teatros, Peatonal Y Obelisco

121 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Herbata i kawa

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Apartamento Avenida Corrientes Y Callao Buenos Aires akceptuje zwierzęta?
      Niestety Apartamento Avenida Corrientes Y Callao Buenos Aires nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w Apartamento Avenida Corrientes Y Callao Buenos Aires jest kuchnia?
      W Apartamento Avenida Corrientes Y Callao Buenos Aires goście znajdą aneks kuchenny z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i tosterem.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartamento Avenida Corrientes Y Callao Buenos Aires

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij